Jaunākās grāmatas un abonētā prese

                  

                         Grāmatu jaunumi – marts*                                                  Abonētā prese 2023

                         

     Jaunieguvumu ARHĪVS                                                                                    Žurnālu ARHĪVS                                                                                      

*Jaunieguvumu saraksts kļuvis pārskatāmāks, vizuāli atraktīvāks un vieglāk lietojams:

1) Satura rādītājā, uzklikšķinot uz nodaļas nosaukuma, uzreiz nonāksiet atbilstošajā saraksta lapā. 

2) Jaunieguvumu nosaukumi un apraksti ir papildināti ar grāmatu vāciņu attēliem.

3) Uzklikšķinot izvēlnei "Uz e-katalogu", ikvienu grāmatu varēsiet ērti atrast bibliotēkas e-katalogā un ar bibliotekāra piešķirto lietotāja vārdu un paroli to rezervēt.

 

Uzklikšķinot uz norādes "šeit" zem grāmatas vāka attēla, nokļūsiet Valmieras novada bibliotēku kopkatalogā pie attiecīgās grāmatas.

 

Iesakām:

 

Iepazīsti pašus mazākos dzīvos organismus

Bibliotēkā pieejamos eksemplārus skatīt šeit.                         

Izglītojošā grāmata palīdzēs ieinteresēt bērnus izzināt dabaszinātņu noslēpumus, kurus ikdienā cilvēks nevar saskatīt. Ielūkojoties mikroskopā, paveras brīnumaina pasaule. Tur ir dīvaini briesmonīši, savādi sīki augi un miljoniem mikrobu, kuri dzīvo mums apkārt un mūsu ķermenī. Grāmatā var uzzināt arī par dažādiem mikrotehnoloģijas brīnumiem, ko izgudrojuši cilvēki. - Jaunākā skolas vecuma bērniem.

 

"Knipju" spēle, ko iemīļojuši gan mazie, gan lielie

  

 

Bibliotēkā pieejamos eksemplārus skatīt šeit.

Tā ir aizraujoša galda spēle ģimenei, ballītēm un viesībām. Pirmā „knipju“ spēle pasaulē, kurā figūriņas var gan līkumot, gan lēkt, kā arī unikālais dizains „kaste kastē“ sniedz iespēju no šķietami vienas kastes izveidot pamatīgu spēles laukumu. Spēlētāji iejūtas ķērāju un palaidņu lomās, lai viens otru ķertu, vāktu zivis, lēktu pār sienām un dabūtu visvairāk punktu

 

Vai atradīsi kādu skaitāmpantu no savas bērnības?

  

 

Bibliotēkā pieejamos eksemplārus skatīt šeit.

Bagātīgi un asprātīgi ilustrētajā grāmatā mākslinieks Reinis Pētersons vizualizējis pārgalvīgo un dauzonīgo skaitāmpantu garu, fantazējot tikpat brīvi, kā to darījušas daudzas bērnu paaudzes.

 

Pašiem mazākajiem lasītājiem

  

 

Bibliotēkā pieejamos eksemplārus skatīt šeit.

Lasi sirsnīgos stāstiņus par lauku sētas iemītniekiem - pīlēm, tītariem, zosīm, govīm un teliņiem, zirgiem un pat bitēm! Vienlaikus apgūsti jaunus vārdus. Aizraujoša grāmata lasīšanai, skatīšanai un meklēšanai!

 

Noslēpumains stāsts pusaudžiem

        

 

Bibliotēkā pieejamos eksemplārus skatīt šeit.   

Kad sešpadsmitgadīgā Anika atgriežas dzimtajā pilsētiņā, viņu atkal nomāc bērnības atmiņas – nesaskaņas ģimenē, skolā pieredzētā ņirgāšanās. Dziļi iekšienē sūrst senās pārestības, bet ārēji meitene ir pārvērtusies, viņu neviens vairs neatpazīst. Tagad viņa ir nevis Anika, bet Ana. Drīz klasesbiedri piedāvā Anai nedēļas nogales izaicinājumu – kopīgi pavadīt nakti palu ūdeņu ieskautās mājās, kas slavenas ar leģendām un baisiem notikumiem. Šī izpriecu nakts pārvēršas murgā, kura centrā – noslēpumaini pazudusi meitene. Vairs nav iespējams saprast, kas ir īsts, kas aizmirsts, kas sadomāts. Un kas bija par iemeslu tās nakts notikumiem – mistiski spēki, apreibinošas vielas, atriebība? Vai varbūt viss kopā?.

 

 Nāc un izvēlies!