E-žurnālu kolekcija angļu valodā

Lasi e-žurnālus angļu valodā – EBSCO MasterFILE Premier datubāzē! Tajā pieejami vairāk kā 1500 visā pasaulē izdotu žurnālu, kas speciāli atlasīti atbilstoši publisko bibliotēku lasītāju vajadzībām. Lasi jaunākos žurnālus par dažādiem tematiem, tai skaitā, par biznesu, veselību, izglītību, zinātni, kultūru, izklaidi, politiku u.c.

E-žurnāli pieejami gan tiešsaistē, gan lejupielādei savās ierīcēs.

Noteikti atpazīsi sev interesējošos žurnālus no tādiem nosaukumiem kā Time magazine, Popular science, Health, The New Yorker, People, Variety, Entertainment Weekly, Cosmopolitan u.c.

Datubāze pieejama, izmantojot EBSCOhost platformu. Tā brīvi pieejama, izmantojot bibliotēkas datorus vai bezvadu internetu. Ārpus bibliotēkas nepieciešami autorizācijas dati. Tos saņemt var bibliotēkā vai rakstot uz e-pastu [email protected], kā arī zvanot pa tālr.:

• Daiļliteratūra, periodika: 64222464, 26667919
  • Nozaru literatūra: 64281443, 26664430
  • E-resursi: 26665573

Ja vēl neesi kļuvis par bibliotēkas lietotāju, reģistrējies attālināti!

Kas Jums jādara?

Aizpildiet VEIDLAPU (lejuplādējams Word dokuments) un nosūtiet to uz [email protected]

Ja Jums ir iespēja – parakstiet to ar drošu elektronisko parakstu. Ja e-paraksts Jums tagad nav pieejams, varēsiet apliecināt savu identitāti bibliotēkas pirmajā klātienes apmeklējuma reizē.

PIEEJA RESURSIEM:

PALĪGS MasterFILE Premier izmantošanā